3. Složení orgánů Fakulty stavební ČVUT

(dle Statutu FSv ČVUT schváleného AS ČVUT dne 3.7.1999)

Samosprávnými akademickými orgány FSv jsou:

3.1. Akademický senát FSv

Předseda:
Doc. Ing. František Čihák, CSc.
Místopředsedové:
Ing. Petr Konvalinka, CSc.
Radek Hampl - student oboru Geodézie a kartografie
Tajemník AS:
Ing. Jiří Pospíšil, CSc.
Sekretářka AS:
Alena Markytánová
Zaměstnanci:
RNDr. Jiří Demel, CSc., Ing. Jitka Filipová, CSc., Doc. Ing. Miroslav Hampacher, CSc., Ing. Aleš Havlík, CSc., Ing. Karel Kabele, CSc., Ing. Alena Kohoutková, CSc., Ing. Pavel Koudelák, Ing. František Kulhánek, CSc., Doc.Ing. Jiří Máca, CSc., Doc. Ing. arch. Petr Mezera, CSc., Doc. Ing. Miroslav Mikšovský, CSc., Ing. Marcela Synáčková, CSc., RNDr. Zdeněk Šibrava, CSc., Prof. Mgr. Jan Toman, DrSc., Ing. Ludvík Vébr, CSc., Ing. Jan Záleský, CSc., Ing. Josef Zlesák, PhD.
Studenti FSv:
Ing. Petra Bednářová, Tomáš Dvorský, Jakub Kozler, Ing. Zuzana Krtková, Ing. Jana Marešová, Ing. Tomáš Matoušovic, Petr Souček, Ing. Markéta Střelbová, Ing. Martin Štroner, Ing. Petr Urban
Změna od července 1999:
Jiří Konhefr za Ing. Matoušovice a Lukáš Kruml za Ing. Urbana

3.2. Vědecká rada FSv ČVUT

Předseda VR FSv:
Doc. Ing. Ladislav Lamboj, CSc.
Interní členové:
Doc. Ing. Václav Beran, DrSc., Prof. Ing. Zdeněk Bittnar, DrSc., Prof. Ing. Vojtěch Broža, DrSc., Prof. Ing. Miloš Cimbálník, DrSc., Doc. Ing. Jiří Čechura, CSc., Doc. Ing. arch. Bohumil Fanta,CSc., Doc. Ing. Tomáš Klečka, CSc., Doc. RNDr. Ing. Jaroslav Klvaňa, CSc., Prof. Ing. Vladimír Křístek, DrSc., Doc. Ing. František Luxemburk, CSc., Prof. RNDr. Ivo Marek, DrSc., Doc. Ing. Karel Mareš, CSc., Doc. Dr. Ing. Leoš Mervart, PhD., Prof. Ing. Petr Moos, CSc., Prof. Ing. Adolf Patera, DrSc., Prof. Ing. Miroslav Petrtýl, DrSc., Prof. Ing. Jaroslav Pollert, DrSc., Prof. Ing. Jiří Studnička, DrSc., Prof. Ing. Jiří Šejnoha, DrSc., Prof. Ing. Miroslav Škaloud, DrSc., Doc. Ing. Jindřich Šmejcký, CSc., Prof. Ing. Ivan Vaníček, DrSc., Prof. Ing. Bohuslav Veverka, DrSc., Prof. František Vodák, DrSc., Prof. Ing. arch. Svatopluk Voděra, CSc., Doc. Ing. Karel Vrána, CSc., Prof. Ing. Jiří Witzany, DrSc.
Externí členové:
Ing. Ivan Bauer - řed. Průmstavu a.s., Ing. Vladimír Brejcha - gen. ředitel Staveb mostů a.s., Ing. Zdeněk Burda - gen. ředitel IPS a.s., Ing. Miloš Drdácký, CSc. - ředitel ÚTAM AV ČR, Ing. Jindřich Hess - gen. ředitel Metrostavu a.s., Ing. Bořivoj Kačena - gen. ředitel SSŽ a.s., Ing. Václav Mach - předseda ČKAIT, Ing. Václav Matyáš - gen. ředitel VSB, Doc. Ing. Miloslav Pavlík, CSc. - předseda ČSSI, Ing. Jan Plechatý - vrchní ředitel MZ ČR Praha 1, Ing. Milan Suchý - gen.ředitel Konstruktiva a.s. (do 3.5.1999), Ing. Pavel Švejda,CSc. - gen.sekretář AIP ČR, Ing. Pavel Vlasák, CSc. - ředitel Ústavu pro hydrodynamiku AV ČR, Ing. Jan Vondrák, DrSc. - Astronomický ústav AV ČR.

3.3. Děkan FSv ČVUT:

Doc. Ing. Ladislav Lamboj, CSc.

Proděkani:
pro pedagogickou činnost a rozvoj fakulty - Doc. Ing. Karel Mareš, CSc.
pro vědeckovýzkumnou a experimentální činnost - Prof. Ing. Zdeněk Bittnar, DrSc.
pro vnější vztahy a zahraniční styky - Prof. Ing. Bohuslav Veverka, DrSc.
pro výstavbu - Doc. Ing. Jindřich Šmejcký, CSc.

Stálé poradní sbory děkana:
kolegium děkana - od 1. 7. 1999 název Grémium děkana FSv
vedení FSv - od 1. 7. 1999 název Kolegium děkana FSv

3.3. Disciplinární komise FSv:

od 25. 11. 1999 je jmenována DK v tomto složení:
předseda:
Doc. Ing. Josef Jettmar, CSc.
členové:
Doc. Ing. Jiří Váška, CSc. Ing. Markéta Střelbová (AS FSv), Ing. Jana Marešová (AS FSv)
náhradníci:
Doc. Ing. Petr Hájek, CSc. Doc. Ing. Bedřich Košatka, CSc. Ing. Petra Bednářová (AS FSv), Jakub Kozler (AS FSv)

3.4. Tajemník FSv:

Ing. Jaroslav Pavlík