V soutěži Cena za Inovaci Skupiny SMP získali studenti Fakulty stavební ČVUT čtyři ocenění

V soutěži Cena za Inovaci Skupiny SMP získali studenti Fakulty stavební ČVUT
čtyři ocenění

Součástí soutěže Cena za Inovaci Skupiny SMP je také speciální studentská cena určená studentům technických vysokých škol. Do ní studenti předkládají svou semestrální, bakalářskou či diplomovou práci z oblasti mostů a inženýrských konstrukcí, vodohospodářských staveb, provádění staveb a ekonomiky řízení staveb.

Do 6. ročníku soutěže svoje práce přihlásilo celkem 14 studentů ze dvou vysokých škol. Studenti Fakulty stavební ČVUT v soutěži získali 4 ceny, přičemž třetí místo bylo uděleno hned dvakrát.

Druhé místo s návrhem jednokolejného železničního mostu z UHPFRC prefabrikátů získala Lucie Navarová, na třetí příčce se s ekonomicko-ekologický posouzením udržitelné výstavby rodinného domu umístila Barbora Motlová, další třetí místo získali Pavel ČadekDominik Kynzl s automatickou vibrovačkou. Na páté pozici se umístil Vojtěch Šulc s prací nazvanou Most přes údolí řeky Gottleuba v Pirně.

Ceny studentům předala prof. Zuzana Pešková, proděkanka pro pedagogickou činnost Fakulty stavební ČVUT.

Lucie Navarová získala 2. místo za návrh jednokolejného železničního mostu z UHPFRC prefabrikátů