Fotografická soutěž Fakulty stavební ČVUT pro studenty i absolventy přichází s tématy o kráse

Letošní ročník fotografická soutěže Fakulty stavební ČVUT v Praze „Tvýma Očima“ nabízí v obou svých kategoriích náměty inspirované krásou.

15.09.2021

Soutěžící mají možnost se hlásit s fotografiemi na téma „Krása mezi domy“ a „Krása všude“. Kromě studentů středních škol se do soutěže mohou zapojit také studenti, absolventi a zaměstnanci fakulty.

Soutěžící z řad středoškoláků a studentů Fakulty stavební ČVUT mohou vybírat mezi oběma tématy, případně zaslat fotografie na každé z nich, pro zaměstnance fakulty a absolventy je určena výhradně do kategorie „Krása mezi domy“.

Pro vítěze jsou připraveny finanční a věcné odměny.

Fotografie do soutěže „Tvýma Očima“ lze zasílat až do 21. listopadu 2021.

Kontakt: tvymaocima@fsv.cvut.cz