Oceněné diplomové práce studentů Katedry silničních staveb

v celostátní soutěži ČESKÁ DOPRAVNÍ STAVBA, TECHNOLOGIE, INOVACE ROKU 2020

02.11.2021

Ve středu 22. září 2021 byli na Galavečeru v Betlémské kapli oceněni soutěžící, kteří získali tituly a další ceny v 18. ročníku celostátní soutěže ČESKÁ DOPRAVNÍ STAVBA, TECHNOLOGIE, INOVACE ROKU 2020. Součástí večera bylo tradičně také ocenění úspěšných řešitelů z řad studentů technických vysokých škol.

Mezi oceněnými byli tři studenti Katedry silničních staveb Fakulty stavební ČVUT.

Jakub Veselý získal dvě ceny. Cenu rektora Technické univerzity v Liberci a cenu společnosti Metrostav Infrastrukture. Obě ceny získal za práci s názvem Numerická analýza cementobetonové vozovky s ohledem na transportní procesy.

Filip Hlávka získal dvě ceny. Cenu děkana Fakulty stavební ČVUT v Praze a cenu společnosti SWIETELSKY stavební. Obě ceny získal za práci s názvem Asfaltové směsi s vyšším obsahem R-materiálu modifikované v míchacím procesu.

Ondřej Balatý získal cenu děkana Fakulty strojní Západočeské univerzity za práci s názvem Obchvat obce Chrášťany.

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ BAKALÁŘSKOU | DIPLOMOVOU | ROČNÍKOVOU PRÁCI z oboru doprava a dopravní stavitelství je každoročně vypisována se záměrem podpořit zájem o studium technických oborů na vysokých školách v České republice.