Student Jiří Petrželka byl oceněn v soutěži ČEEP

Bc. Jiří Petrželka, absolvent programu Architektura a stavitelství, získal CENU DĚKANA Fakulty stavební ČVUT v Praze v rámci celostátní soutěže ČEEP 2019 za práci Český soběstačný dům 2019.

V soutěži Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku 2019, při níž jsou hodnoceny zajímavé nápady, inovace a pozorování na poli ekologie a energetiky, byl oceněn návrh studenta prvního ročníku magisterského programu Architektura a stavitelství Jiřího Petrželky. Student získal cenu děkana Fakulty stavební ČVUT, do soutěže se přihlásil s malo-objemovým rodinným domem pro čtyřčlennou rodinu, za jehož návrh získal již prvenství v soutěži Český soběstačný dům v roce 2019.

Jiřího práce získávají už několikáté ocenění. Jeho bakalářská práce vyhrála soutěž Český soběstačný dům 2019. Letos společně s Kristýnou Klůsovou zvítězili v národním kole studentské soutěže Multi-Komfortní dům Saint-Gobain a zajistili si tak postup do mezinárodního kola v Paříži.

Za obsah odpovídá: prof. Ing. arch. Ing. Zuzana Pešková, Ph.D.