Studenti Fakulty stavební ČVUT bodovali hned v několika kategoriích soutěže Inspireli Awards

Studenti Fakulty stavební ČVUT
bodovali hned v několika kategoriích
soutěže Inspireli Awards

Letošní ročník mezinárodní architektonické studentské soutěže Inspireli Awards přinesl řadu úspěchů studentům Fakulty stavební ČVUT v Praze.

Beirut port Renewal Competition

Růžena Mašková, Jakub Tomašík a Adam Rössler, v době soutěže studenti, dnes již absolventi programu Architektura a stavitelství, získali za svůj návrh obnovy bejrútského přístavu v Libanonu jak prestižní druhou cenu ve speciální kategorii soutěže Inspireli Beirut Port Renewal Competition, tak si odnesli prvenství z kategorie Urbanistický design z hlavní sekce soutěže. Oceněni byli i v kategorii Lumion Prize.

V rámci odměn Růžena, Jakub a Adam získali nejen plnou licenci softwaru Archicad, pozvánku do Americké Unie Architektů, ale letos poprvé byla udělována také cena „What you desire“. Přáním týmu je strávit den v ateliéru Zahy Hadid.

Web jejich projektu

Lumion Prize

V rámci cen Lumion Prize, které byly udělovány za vynikající využití Lumionu a vynikající 3D vizualizace 3 projekty, zaznamenali úspěch i Jiří Krátký a Tomáš Gaál. Studenti se soutěže účastnili s projektem „Studentské koleje ve Varšavě“.

Web jejich projektu

O soutěži

Inspireli Awards je největší mezinárodní architektonická soutěž pro studenty. Letos v ní soutěžilo 1025 projektů od 1344 účastníků pocházejících z 92 zemí. Projekty hodnotila celosvětová porota složená z 850 architektůFakulta stavební ČVUT v Praze je spoluorganizátorem soutěže Inspireli Awards.

Oceněným srdečně gratulujeme!

Projekt studentů Fakulty stavební ČVUT  – Růženy Maškové, Jakuba Tomašíka a Adama Rösslera. Více o jejich projektu a další vizualizace najdete zde.

Projekt studentů Jiřího Krátkého a Tomáše Gaála. Více o jejich projektu a další vizualizace najdete zde.