3. Složení orgánů Fakulty stavební ČVUT

(dle Statutu FSv ČVUT schváleného AS ČVUT dne 3.7.1999)

Samosprávnými akademickými orgány FSv jsou:

Dalším orgánem FSv je

3.1. Akademický senát FSv

Předseda:
Doc. Ing. František Čihák, CSc.
Místopředsedové:
Ing. Petr Konvalinka, CSc.
Radek Hampl - student oboru Geodézie a kartografie
Tajemník AS:
Ing. Jiří Pospíšil
Sekretářka AS:
Alena Markytánová
Zaměstnanci:
RNDr. Jiří Demel, CSc., Ing. Jitka Filipová, CSc., Doc. Ing. Miroslav Hampacher, CSc., Ing. Aleš Havlík, CSc., Ing. Karel Kabele, CSc., Ing. Alena Kohoutková, CSc., Ing. Pavel Koudelák, Ing. František Kulhánek, CSc., Doc. Ing. Jiří Máca, CSc., Doc. Ing.arch. Petr Mezera, CSc., Doc. Ing. Miroslav Mikšovský, CSc., Ing. Marcela Synáčková, CSc., RNDr. Zdeněk Šibrava, CSc., Prof. Mgr. Jan Toman, DrSc., Ing. Ludvík Vébr, CSc., Ing. Jan Záleský, CSc., Ing. Josef Zlesák, Ph.D.
Studenti FSv:
Ing. Petra Bednářová (do 23.2.2000), Tomáš Dvorský, Jiří Konhefr, Jakub Kozler (do 28.6.2000), Ing. Zuzana Krtková, Lukáš Kruml, Ing. Jana Marešová, Jaromír Růzha (od 24.5.2000), Petr Souček, Ing. Markéta Střelbová, Ing. Martin Štroner

3.2. Vědecká rada FSv ČVUT

Předseda VR FSv:
Doc. Ing. Ladislav Lamboj, CSc.
Interní členové:
Doc. Ing. Václav Beran, DrSc., Prof. Ing. Zdeněk Bittnar, DrSc., Prof. Ing. Vojtěch Broža, DrSc., Prof. Ing. Miloš Cimbálník, DrSc., Doc. Ing. Jiří Čechura, CSc., Doc. Ing.arch. Bohumil Fanta, CSc., Doc. Ing. Josef Jíra, CSc., Doc. Ing. Tomáš Klečka, CSc., Doc. RNDr. Ing. Jaroslav Klvaňa, CSc., Prof. Ing. Jan Kostelecký, DrSc., Prof. Ing. Vladimír Křístek, DrSc., Doc. Ing. František Luxemburk, CSc., Prof. RNDr. Ivo Marek, DrSc., Doc. Ing. Karel Mareš, CSc., Prof. Ing. Adolf Patera, DrSc., Prof. Ing. Miroslav Petrtýl, DrSc., Prof. Ing. Jaroslav Pollert, DrSc., Prof. Ing. Jiří Studnička, DrSc., Prof. Ing. Jiří Šejnoha, DrSc., Prof. Ing. Miroslav Škaloud, DrSc., Doc. Ing. Jindřich Šmejcký, CSc., Prof. Ing. Ivan Vaníček, DrSc., Prof. Ing. Bohuslav Veverka, DrSc., Prof. František Vodák, DrSc., Prof. Ing.arch. Svatopluk Voděra, CSc., Doc. Ing. Karel Vrána, CSc., Prof. Ing. Jiří Witzany, DrSc.
Externí členové:
Ing. Ivan Bauer (Průmstav a.s.) Ing. Vladimír Brejcha (Stavby mostů a.s.), Ing. Zdeněk Burda (IPS a.s.), Ing. Miloš Drdácký, CSc. (Ústav teoretické a aplikované mechaniky AV ČR), Ing. Jindřich Hess (Metrostav a.s.), Ing. Bořivoj Kačena (SSŽ a.s.), Ing. Ivan Kříž (Geodézie ČS a.s.), Ing. Petr Kučera, CSc. (Centrum stavebního inženýrství Praha), Ing. Václav Mach (ČKAIT), Ing. Václav Matyáš (VSB a.s.), Doc. Ing. Miloslav Pavlík, CSc. (ČSSI), Ing. Pavel Švejda, CSc. (AIP ČR), Ing. Pavel Vlasák, CSc. (Ústavu pro hydrodynamiku AV ČR), Ing. Jan Vondrák, DrSc. (Astronomický ústav AV ČR)

3.3. Děkan FSv ČVUT:

Doc. Ing. Ladislav Lamboj, CSc.

3.4. Proděkani:

pro pedagogickou činnost - Doc. Ing. Karel Mareš, CSc.
pro vědeckovýzkumnou a experimentální činnost - Prof. Ing. Zdeněk Bittnar, DrSc.
pro rozvoj fakulty - Doc. Ing. Josef Jettmar, CSc.
pro vnější vztahy a zahraniční styky - Prof. Ing. Bohuslav Veverka, DrSc.
pro výstavbu - Doc. Ing. Jindřich Šmejcký, CSc.

3.5 Zástupci pedagogického proděkana pro studijní obory

program stavební inženýrství

studijní obor
- pozemní stavby a konstrukce - Ing. Marcela Pavlíková, CSc.
- konstrukce a dopravní stavby, konstrukce a materiál - Doc. Ing. Jiří Máca, CSc.
- vodní hospodářství a vodní stavby - Doc. Ing. Jiří Váška, CSc.
- inženýrství životního prostředí - Doc. Ing. Karel Vrána, CSc.
- podnikání a řízení ve stavebnictví, systémové inženýrství ve stavebnictví a investiční výstavbě - Doc. RNDr. Ing. Jaroslav Klvaňa, CSc.

program geodézie a kartografie

studijní obor - geodézie a kartografie - Doc. Ing. František Krpata, CSc.

program pozemní stavby a architektura

studijní obor - pozemní stavby a architektura - Doc. Ing. Bedřich Košatka, CSc.

3.6. Stálé poradní sbory děkana:

kolegium děkana FSv
grémium děkana FSv

3.7. Disciplinární komise FSv:

předseda
Doc. Ing. Josef Jettmar, CSc.
členové:
Doc. Ing. Jiří Váška, CSc., Ing. Markéta Střelbová (AS FSv), Ing. Jana Marešová (AS FSv)
náhradníci:
Doc. Ing. Petr Hájek, CSc., Doc. Ing. Bedřich Košatka, CSc., Ing. Petra Bednářová (AS FSv), Jakub Kozler (AS FSv)

3.8. Tajemník FSv:

Ing. Jaroslav Pavlík