Studenti Fakulty stavební ČVUT uspěli v mezinárodním kole SVOČ – získali pět prvních cen

Studenti Fakulty stavební ČVUT
uspěli v mezinárodním kole SVOČ
– získali pět prvních cen

V mezinárodním kole SVOČ, jehož se účastnilo 76 studentů ze šesti stavebních fakult České a Slovenské republiky, předvedli skvělý výkon studenti Fakulty stavební ČVUT. V online klání organizovaném Stavební fakultou STU Bratislava získali pět prvních míst, jedno druhé místo a čtyři třetí místa.

Prvenství si odnesli Jiří Petrželka a Kristýna Klůsová v sekci Pozemní stavby a architektura, Alexandra Merglová v sekci Materiálové inženýrství, Šimon Matějka v sekci Inženýrské konstrukce a mosty, Lukáš Běloch v sekci Geodézie a kartografie a Tomáš Havelka v sekci Technické zařízení budov a energie budov.

Druhé místo získala Kamila Pospíšilová v sekci Technické zařízení budov a energie budov.

Třetí příčku obsadili Tomáš Gaál a Jiří Krátký v sekci Pozemní stavby a architektura, Jakub Šurovský v sekci Dopravní stavby, Achmed Mouzaev v sekci Geotechnika a František Mužík v sekci Geodézie a kartografie.

Gratulujeme a přejeme studentům další úspěchy, vedoucím prací děkujeme za jejich čas, skvělé vedení a motivaci studentů k vědecké práci!