Intranet   Helpdesk   KOS   WebMail
STUDENT ZAMĚSTNANEC VEŘEJNOST A MÉDIA ABSOLVENT
ČVUT O fakultě Kontakt Úřední deska Lidé Pracoviště Věda a výzkum Zahraniční styky Vnější vztahy Kalendář událostí Archiv zpráv
ČVUT
České vysoké učení technické v Praze
FAKULTA STAVEBNÍ
 
ČVUT FSv Zaměstnanec Výuková střediska Nabídka Přihlásit Vyhledávání English

Nabídka ubytování ve výukových střediscích fakulty

Tisk stránky

Zaměstnanci a studenti Fakulty stavební mohou využít volnou ubytovací kapacitu výukových středisek Mariánská a Telč k odpočinku i rekreaci.

Pro zájemce jsou dále uvedeny některé základní informace o podmínkách pobytu. Další informace jsou uvedeny zde

 

Výukové středisko Mariánská

Správce: Libuše Pickenhanová
Adresa: Mariánská 41, 363 01 Ostrov nad Ohří, tel. 777 482 274,   353 811 164,   602 193 115
je vhodným místem pro rekreaci v letních i zimních měsících. K dispozici je 14 dvou - pětilůžkových pokojů, vybavených základním zařízením, společná hygienická zařízení na chodbě, společenská místnost - jídelna, kuchyňka pro přípravu jednoduché stravy, síťové připojení na vybraných místech a pokrytí WiFi v celém objektu, vytápění - el. aku kamna.

Poplatek za ubytování
zaměstnanec FSv (+ rodinný příslušník tj. manžel, manželka,
děti do 18ti let) a student FSv
160,- Kč za osobu a noc
zaměstnanec a student - ostatní součásti ČVUT    220,- Kč za osobu a noc
ostatní 250,- Kč za osobu a noc

Úhrada poplatku předem v hotovosti v pokladně fakulty. V případě zrušení rezervace, v době kratší než 14 kalendářních dnů před datem příjezdu, bude v pokladně vrácena zaplacená částka, snížená o 25%.

Rezervace ubytování el. poštou na mail. adrese správce střediska: libuse.pickenhanova@fsv.cvut.cz. (*)
Vyřizování rezervací v pořadí podle data a času odeslání objednávky.
Kalendář obsazenosti objektu

Dobu příjezdu a ubytování je třeba dohodnout předem se správcem střediska. V den odjezdu je nutné vyklidit pokoj a odevzdat klíče do 10 hod. Další využití střediska je poté možné po dohodě se správcem.
Pro pobyt ve středisku platí provozní řád, určující povinnosti správce i ubytovaných osob. Provozní podmínky střediska nejsou vhodné pro ubytování dětí ve věku do 3 let. V budově nelze přechovávat žádná domácí, ani jiná zvířata.

 

Výukové středisko Telč

Správce: Ing. arch. Jiří Ondráček
Adresa: nám. Zachariáše z Hradce čp. 3, 588 56 Telč, tel. 776 073 176,
budova v historickém centru města, určená pro výukové účely s doplňující ubytovací kapacitou 4 dvoulůžkových pokojů v 1. patře a 2 desetilůžkových pokojů (palandy). Pokoje jsou vybaveny základním zařízením, společné hygienické zařízení a předsíňka vždy pro dva pokoje. V přízemí kromě učeben je prostorná konzultační místnost event. jídelna s kuchyňským koutem. Součástí nemovitosti je zahrada o rozloze 700 m2. Vytápění centrální, plynové kotle. V letních měsících je náměstí obvykle místem různých kulturně - společenských akcí. Okolí města nabízí široké možnosti pro cykloturistiku i výlety. Zájemci mohou případně volnou ubytovací kapacitu využít i celoročně.

Poplatek za ubytování
pro zaměstnance a studenty fakulty   360,- Kč za dvoulůžkový pokoj a noc
  130,- Kč za osobu a noc v desetilůžkovém pokoji

Úhrada poplatku předem v hotovosti v pokladně fakulty. V případě zrušení rezervace, v době kratší nežli 14 kalendářních dnů před datem příjezdu, bude v pokladně vrácena zaplacená částka, snížená o 25%.

Rezervace ubytování el. poštou na mail. adrese správce střediska: jiri.ondracek@fsv.cvut.cz. (*)
Vyřizování rezervací v pořadí podle data a času odeslání objednávky.
Kalendář obsazenosti objektu

Dobu příjezdu a ubytování je třeba dohodnout předem se správcem střediska.
Pro pobyt ve středisku platí provozní řád, určující povinnosti správce střediska i ubytovaných osob. Provozní a ubytovací podmínky nejsou vhodné pro děti ve věku do 6ti let. V budově nelze přechovávat žádná domácí, ani jiná zvířata.

 

(*) - pokud od těchto pracovníků nebude váš požadavek akceptován (z důvodů např. nemoci), obraťte se na Ing. Vlčkovou - mail. adresa renata.vlckova@fsv.cvut.cz

 

  Za obsah odpovídá: Ing. Miroslav Vlasák Webmaster: Ing. Zora Záleská Aktualizováno: středa, 27. září 2017, 10:48  
©2016 ČVUT v Praze, Fakulta stavební, Thákurova 7, 166 29 Praha 6 - Dejvice; Tel: (+420) 224 351 111; Email: mail@fsv.cvut.cz