Nabídka ubytování ve výukových střediscích fakulty

Zaměstnanci a studenti Fakulty stavební mohou využít volnou ubytovací kapacitu výukových středisek Mariánská a Telč k odpočinku i rekreaci.

Pro zájemce jsou dále uvedeny některé základní informace o podmínkách pobytu. Další informace jsou uvedeny zde

 

Výukové středisko Mariánská

Správce: Libuše Pickenhanová
Adresa: Mariánská 41, 363 01 Ostrov nad Ohří, tel. 777 482 274,   353 811 164,   602 193 115
je vhodným místem pro rekreaci v letních i zimních měsících. K dispozici je 14 dvou - pětilůžkových pokojů, vybavených základním zařízením, společná hygienická zařízení na chodbě, společenská místnost - jídelna, kuchyňka pro přípravu jednoduché stravy, síťové připojení na vybraných místech a pokrytí WiFi v celém objektu, vytápění - el. aku kamna.

Poplatek za ubytování

zaměstnanec FSv (+ rodinný příslušník tj. manžel, manželka,
děti do 18ti let) a student FSv
160,- Kč za osobu a noc
zaměstnanec a student - ostatní součásti ČVUT    220,- Kč za osobu a noc
ostatní 250,- Kč za osobu a noc

Úhrada poplatku předem v hotovosti v pokladně fakulty. V případě zrušení rezervace, v době kratší než 14 kalendářních dnů před datem příjezdu, bude v pokladně vrácena zaplacená částka, snížená o 25%.

Rezervace ubytování el. poštou na mail. adrese správce střediska: libuse.pickenhanova@fsv.cvut.cz. (*)
Vyřizování rezervací v pořadí podle data a času odeslání objednávky.
Kalendář obsazenosti objektu

Dobu příjezdu a ubytování je třeba dohodnout předem se správcem střediska. V den odjezdu je nutné vyklidit pokoj a odevzdat klíče do 10 hod. Další využití střediska je poté možné po dohodě se správcem.
Pro pobyt ve středisku platí provozní řád, určující povinnosti správce i ubytovaných osob. Provozní podmínky střediska nejsou vhodné pro ubytování dětí ve věku do 3 let. V budově nelze přechovávat žádná domácí, ani jiná zvířata.

 

Výukové středisko Telč

Správce: Ing. arch. Jiří Ondráček
Adresa: nám. Zachariáše z Hradce čp. 3, 588 56 Telč, tel. 776 073 176,
budova v historickém centru města, určená pro výukové účely s doplňující ubytovací kapacitou 4 dvoulůžkových pokojů v 1. patře a 2 desetilůžkových pokojů (palandy). Pokoje jsou vybaveny základním zařízením, společné hygienické zařízení a předsíňka vždy pro dva pokoje. V přízemí kromě učeben je prostorná konzultační místnost event. jídelna s kuchyňským koutem. Součástí nemovitosti je zahrada o rozloze 700 m2. Vytápění centrální, plynové kotle. V letních měsících je náměstí obvykle místem různých kulturně - společenských akcí. Okolí města nabízí široké možnosti pro cykloturistiku i výlety. Zájemci mohou případně volnou ubytovací kapacitu využít i celoročně.

Poplatek za ubytování

pro zaměstnance a studenty fakulty   360,- Kč za dvoulůžkový pokoj a noc
  130,- Kč za osobu a noc v desetilůžkovém pokoji

Úhrada poplatku předem v hotovosti v pokladně fakulty. V případě zrušení rezervace, v době kratší nežli 14 kalendářních dnů před datem příjezdu, bude v pokladně vrácena zaplacená částka, snížená o 25%.

Rezervace ubytování el. poštou na mail. adrese správce střediska: jiri.ondracek@fsv.cvut.cz. (*)
Vyřizování rezervací v pořadí podle data a času odeslání objednávky.
Kalendář obsazenosti objektu

Dobu příjezdu a ubytování je třeba dohodnout předem se správcem střediska.
Pro pobyt ve středisku platí provozní řád, určující povinnosti správce střediska i ubytovaných osob. Provozní a ubytovací podmínky nejsou vhodné pro děti ve věku do 6ti let. V budově nelze přechovávat žádná domácí, ani jiná zvířata.

 

(*) - pokud od těchto pracovníků nebude váš požadavek akceptován (z důvodů např. nemoci), obraťte se na Ing. Vlčkovou - mail. adresa renata.vlckova@fsv.cvut.cz