Intranet   Helpdesk   KOS   WebMail
ZÁJEMCE O STUDIUM STUDENT ZAMĚSTNANEC VEŘEJNOST A MÉDIA ABSOLVENT
ČVUT O fakultě Kontakt Úřední deska Lidé Pracoviště Věda a výzkum Zahraniční styky Vnější vztahy Kalendář událostí Archiv zpráv
ČVUT
České vysoké učení technické v Praze
FAKULTA STAVEBNÍ
 
ČVUT FSv Pracoviště K 104 Přihlásit Vyhledávání English

Katedra jazyků

Tisk stránky


Kontakt

Vedoucí katedry:
PhDr. Svatava Boboková-Bartíková
Sekretářka:
Ilona Hlavatá
Adresa:
ČVUT v Praze, Fakulta stavební
Katedra jazyků
Thákurova 7
166 29 Praha 6
E-mail:
k104@fsv.cvut.cz
Telefon:
(+420) 224 354 784


Krátká charakteristika

Katedra zajišťuje výuku cizích jazyků ve všech studijních programech. Vyučuje se angličtina, francouzština, němčina, ruština, španělština. Členové katedry učí také češtinu pro zahraniční studenty.
Katedra nabízí povinnou výuku cizích jazyků na vyšších úrovních pokročilosti a pro technickou komunikaci. Dále nabízí celou škálu volitelných a specializovaných kurzů. Anglická sekce poskytuje přípravné kurzy ke zkouškám s mezinárodní platností - TOEFL a Cambridge First Certificate of English. Zkouška TOEFL se skládá např. při Oddělení studia jazyků Akademie věd a zkouška Cambridge First Certificate of English se skládá při Britské radě.
Vedle přímé pedagogické práce řeší katedra otázky optimalizace jazykové výuky vzhledem k charakteru studia na vysoké škole technické. K tomuto účelu vyhledává a zkouší vhodné metodické prostředky a využívá moderní didaktickou techniku.
Při katedře funguje moderní jazyková laboratoř.


  Za obsah odpovídá: Ing. Tomáš Líbenek Webmaster: Ing. Zora Záleská Aktualizováno: pondělí, 16. dubna 2018, 12:28  
©2016 ČVUT v Praze, Fakulta stavební, Thákurova 7, 166 29 Praha 6 - Dejvice; Tel: (+420) 224 351 111; Email: mail@fsv.cvut.cz