Intranet   Helpdesk   KOS   WebMail
ZÁJEMCE O STUDIUM STUDENT ZAMĚSTNANEC VEŘEJNOST A MÉDIA ABSOLVENT
ČVUT O fakultě Kontakt Úřední deska Lidé Pracoviště Věda a výzkum Zahraniční styky Vnější vztahy Kalendář událostí Archiv zpráv
ČVUT
České vysoké učení technické v Praze
FAKULTA STAVEBNÍ
 
ČVUT FSv Pracoviště K 375 Přihlásit Vyhledávání English

Výpočetní a informační centrum

Tisk stránky


Kontakt

Vedoucí pracoviště:
Ing. Tomáš Líbenek
Sekretářka:
Alexandra Chrpová
Adresa:
ČVUT v Praze, Fakulta stavební
Výpočetní a informační centrum
Thákurova 7
166 29 Praha 6
E-mail:
k375@fsv.cvut.cz
Telefon:
(+420) 2 2435 9727

Pro hlášení poruch, problémy s přístupem nebo další dotazy používejte primárně HelpDesk ČVUT (https://helpdesk.cvut.cz). Pouze v naléhavých případech volejte linku 9700 (HelpDesk FSv).


Krátká charakteristika

VIC zabezpečuje provoz fakultních počítačových učeben a specializovaných učeben pro výuku projektování s použitím moderních CAD systémů. Zajišťuje po technické i systémové stránce provoz fakultní počítačové sítě, včetně vnější konektivity a bezdrátové sítě v areálu fakulty. Udržuje informační a adresářovou složku sítě.
VIC vytváří pro fakultu technické zázemí v oblasti audiovizuální techniky, v oblasti reprografických a tiskových služeb včetně DTP a velkoformátových výstupů a v oblasti údržby fakultní počítačové techniky.
VIC zajišťuje ve spolupráci s VIC ČVUT po technické a metodické stránce provoz informačního systému fakulty, mezi jehož nejdůležitější části patří v současné době systémy evidence studentů a jejich studijních výsledků, veřejný i vnitřní informační systém fakulty, finanční, personální a mzdový subsystém a autorizační moduly.


  Za obsah odpovídá: Ing. Tomáš Líbenek Webmaster: Ing. Zora Záleská Aktualizováno: úterý, 4. října 2016, 15:20  
©2016 ČVUT v Praze, Fakulta stavební, Thákurova 7, 166 29 Praha 6 - Dejvice; Tel: (+420) 224 351 111; Email: mail@fsv.cvut.cz