Cenu Josefa Hlávky získala za Fakultu stavební ČVUT Bc. Barbora Hálková

Cenu Josefa Hlávky získala
za Fakultu stavební ČVUT
Bc. Barbora Hálková

Cenu „Nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových“, která je udělována ve formě stipendia výjimečným jednotlivcům, získala za Fakultu stavební ČVUT v Praze Bc. Barbora Hálková, studentka magisterského programu Stavební inženýrství, obor Konstrukce a dopravní stavby. Cenu převzala spolu s dalšími oceněnými na zámku Josefa Hlávky v Lužanech u Přeštic.

Barbora Hálková je mimořádně nadanou studentkou, která v bakalářském i v magisterském studiu dosáhla při náročném studiu oboru Konstrukce a dopravní stavby průměru 1,00. Její bakalářská práce, v níž se pod vedením prof. Michala Šejnohy věnovala viskoelastickému popisu polymerní mezivrstvy laminovaného skla, byla vyhodnocena jako nadprůměrně kvalitní a klasifikována známkou výborně.

Barbora Hálková zároveň opakovaně získala od děkana Fakulty stavební stipendium 17. listopadu pro nejlepší studenty na Fakultě stavební. Udělení Ceny Josefa Hlávky představuje silnou motivaci pro další profesní i osobní rozvoj této mimořádně nadané studentky.

Srdečně gratulujeme!