Technický čtvrtek: Skanska a.s.

Technický čtvrtek 27. 4. 2023

Port7 v Holešovicích – technologické řešení stavby v bezprostřední blízkosti řeky a nádraží

27. 4. 2023 od 13.00 hod.
Čítárna Fakulty stavební ČVUT (atrium)

Přednášející:
Ing. Ondřej Plucha – Projektový manažer, Skanska a.s.

Administrativní projekt Port7 vyrůstá pod rukama odborníků ze Skanska od února 2021. Po svém dokončení, které je naplánováno na březen roku 2023, bude nabízet 3 administrativní budovy s celkovou pronajímatelnou plochou 35.000 m2.

Odborník ze společnosti Skanska vás seznámí s historií stavebního místa, s výzvami, kterým musel projektový tým čelit například z důvodu bezprostřední blízkosti Vltavy, vlakové dopravy a MHD, a bude se také věnovat moderním technologiím, které byly využity k vyřešení zmíněných komplikací.

Po prezentaci můžete se zástupci firmy prodiskutovat i další otázky týkající se projektů, případně možnosti uplatnění ve společnosti Skanska a.s.

Přednáška je zdarma pro všechny zájemce o dané téma. Není třeba se předem registrovat.

Na akci lze také získat kredity do projektu Index studenta ČVUT.

TECHNICKÉ ČTVRTKY

Pravidelná setkávání nad odbornými tématy.

Chcete vědět, kdo bude příště? Harmonogram najdete zde.

Prezentují pedagogové, studenti a partnerské firmy.