Výsledky soutěže Hala roku 2024

O soutěži

Soutěž Hala roku pomáhá studentům hravou a zábavnou formou pochopit, jak v praxi působí zatěžování na konstrukci a jaké mohou být její slabiny. Úkolem soutěžících je ve 2-3členných týmech navrhnout a postavit podle zadání model konstrukce a ten poté při finále na Fakultě stavební ČVUT v Praze  zatížit až k jeho zhroucení. Zvítězí model s největším poměrem mezi únosností a vlastní hmotností.

Vítězné týmy 2024

V kategorii JUNIOR (střední školy) se na 1. místě umístil tým KRTEK ve složení Jan Kindl a Tomáš Kotyza ze Střední průmyslové školy stavební, Hradec Králové.

V kategorii AKADEMIK (studenti vysokých škol) se na 1. místě umístil tým A je to! ve složení Pavlína Charuzová a Adéla Bronišová z Fakulty stavební ČVUT v Praze.

V kategorii ADVANCED (studenti doktorského studia) se na 1. místě umístil tým Mimořádné stipendium ve složení Tomáš Dvořák a Matěj Jež z Fakulty stavební VUT v Brně.

Všem vítězům gratulujeme!

Kompletní výsledky 2024

Prohlédněte si také fotografie z letošního ročníku.
Fotky průběžně doplňujeme….

1. místo Hala roku JUNIOR – tým KRTEK
Jan Kindl a Tomáš Kotyza ze Střední průmyslové školy stavební, Hradec Králové

1. místo Hala roku AKADEMIK – tým A je to!
Pavlína Charuzová a Adéla Bronišová z Fakulty stavební ČVUT v Praze

1. místo Hala roku ADVANCED – tým Mimořádné stipendium