První mikrocertifikátový kurz na Fakultě stavební ČVUT má 27 absolventů

První mikrocertifikátový kurz na Fakultě stavební ČVUT má 27 absolventů. Vyškolili se v tématu „Technická zařízení budov pro energeticky efektivní a zdravé budovy“

V dvousemestrálním kurzu se věnovali tématu řešení technických systémů budov v kontextu požadavků nové evropské směrnice o energetické náročnosti budov. Odborným garantem kurzu byl prof. Karel Kabele z Fakulty stavební ČVUT, zde se také konaly přednášky a praktická výuka v laboratořích. Mikrocertifikát, který absolventi získali, představuje celoevropsky uznávaný doklad, a pokud jsou pro výkon určitých povolání stanoveny kvalifikační předpoklady, mikrocertifikát tyto předpoklady doloží.