Do finále soutěže INSPIRELI AWARDS postupuje 44 účastníků z 25 zemí

Do finále soutěže Inspireli Awards
postupuje 44 účastníků z 25 zemí

Vyhlášení vítězů proběhne 24. září na Fakultě stavební ČVUT v Praze.

Architektonická soutěž INSPIRELI AWARDS již propojila studenty a architekty ze 150 zemí a stala největší studentskou soutěží na planetě.

Soutěžní kategorie

V letošním 7. ročníku studenti soutěžili ve třech hlavních kategoriích – Architektura, Interiér a Urbanismus. Kromě toho mohli soutěžit také v soutěži Inspireli Beirut Port Renewal Competition, která byla organizována s cílem nabídnout pomoc při rekonstrukci výbuchem zničeného bejrútského přístavu.

Naši studenti postupují do finále

V prvním kole vybrala porota složená z 830 architektů ze 125 zemí 44 finalistů, z nichž vzejde jeden vítěz v každé kategorii.

Ve všech soutěžních kategoriích postoupily do finále projekty studentů Fakulty stavební ČVUT.

Vyhlášení vítězů proběhne 24. září na Fakultě stavební ČVUT v Praze.

Ukázka projektů studentů Fakulty stavební ČVUT, které postoupily do finále soutěže Inspireli Awards