Fotografie Miloše Sedláčka v Czech Photo Centre

Pozvánka na Výstavu fotografií v Czech Photo Centre

Miloš Sedláček – Fotografie
Mladá fotografie – Tvýma očima

Zveme vás do galerie Czech Photo Centre na dvě výstavy fotografií spojené s naší fakultou. Obě výstavy probíhají zároveň a zhlédnout je můžete v termínu od 9. 12. 2021 do 31. 1. 2022.

Miloš Sedláček – Fotografie

Miloš Sedláček vede na Fakultě stavební ČVUT fotografický ateliér. Celý život se fotografií živí jako profesionální fotograf, ať už jde o zakázkovou práci, pedagogickou činnost nebo o práci teoretickou a publikační. Jako fotograf výtvarník má za sebou i bohatou volnou tvorbu. Výstava v galerii Czech Photo Centre představuje průřez jeho tvorbou za posledních 10 až 15 let.

Mladá fotografie – Tvýma očima

Mladá Fotografie – Tvýma očima je výstava fotografií studentů a zaměstnanců Fakulty stavební ČVUT a dalších účastníků fotografické soutěže, kterou pravidelně naše fakulta pořádá. Vystavené fotografie jsou vybrané fotografie zaslané do soutěže za celou dobu jejího trvání, což je od roku 2007.