Kristýna Klůsová a Jiří Petrželka zvítězili v Paříži v mezinárodním kole studentské soutěže Saint Gobain

Vítězná práce – Projekt revitalizace industriální zóny v Saint-Denis ve Francii

24.06.2021

Obrovský úspěch si v pátek 11. června připsali do svého portfolia studenti Fakulty stavební ČVUT v Praze Kristýna Klůsová a Jiří Petrželka, kdy v mezinárodním kole studentské architektonické soutěže Multi-Komfortní dům Saint-Gobain získali jednu z pěti hlavních cen. Prosadili se tak nejen v domácí konkurenci jako vítězové českého kola, ale i v mezinárodním finále, do něhož postoupilo 58 nejlepších týmů z celého světa.

Studenti obdrželi mimořádně cennou „studentskou cenu“, udělenou na základě demokratického hlasování osmapadesáti globálně nejlepších studentských týmů, které se většinově shodly na kvalitě jejich práce.